Kontakt

Vil du komme i kontakt med oss – om det gjelder et prosjekt, interesse for ansettelse, eller noe annet – ring eller send en e-mail.

Structor Bergen AS

Structor Bergen AS v/ Bjørn S. Horn

Kokstadflaten 35
5257 KOKSTAD
Telefon: +47 55 31 35 44
Mobil: +47 926 26 560
Mail: bergen@structor.no
Se kart

Structor Brannsikkerhet AS

Structor Oslo AS v/ Sigrid Kartveit

Hoffsveien 23
0275 OSLO
Telefon: +47 452 93 126
Mail: sigrid.kartveit@structor.no
Se kart

Structor Fredrikstad AS

Structor Fredrikstad AS v/ Lars Petter Lauritzen

Gamle Beddingvei 17 B
1671 KRÅKERØY
Telefon: +47 69 33 10 10
Mail: fredrikstad@structor.no
Se kart

Structor Geomiljø AS

Structor Geomiljø AS v/ Patrich Holmström

Engebrets vei 5
0275 OSLO
Telefon: +47 976 39 031
Mail: patrich.holmstrom@structor.no
Se kart

Structor Holding AS

Structor Holding AS v/ dr.ing. Jan Ove Holmen

Hoffsveien 23
0275 OSLO
Telefon: +47 932 43 007
Mail: jan.ove.holmen@structor.no
Se kart

Structor Lillehammer AS

Structor Lillehammer AS v/ Harald Snippen

Fåberggata 116
2615 LILLEHAMMER
Telefon: +47 932 43 076
Mail: lillehammer@structor.no
Se kart

Structor Oslo AS

Structor Oslo AS v/ Sverre Sundfær

Hoffsveien 23
0275 OSLO
Telefon: +47 982 11 721
Mail: sverre.sundfar@structor.no
Se kart

Structor Oslo AS, avd Lahaugmoen

Structor Oslo AS v/ Ann Kathrin H. Malmo

Kaptein Koss vei 8
2013 SKJETTEN
Telefon: +47 934 56 352
Mail: ann.malmo@structor.no
Se kart

Structor Tekniske Systemer Oslo AS

Structor Tekniske Systemer Oslo AS v/ Flemming Sterner

Hoffsveien 23
0275 OSLO
Telefon: +47 971 22 709
Mail: flemming.sterner@structor.no
Se kart

Structor Tønsberg AS

Structor Tønsberg AS v/ Ingvild Skaug

Anton Jenssens gate 3 (Statens Park, Bygg E)
3125 TØNSBERG
Telefon: +47 480 38 002
Mail: ingvild.skaug@structor.no
Se kart