Hopp rett til innholdet
Structor – Vi ser muligheter!
  • Hjem
  • Tjenester
    • Bygg og eiendom
      • Elektroteknikk
      • Energi og miljø
      • IKT og sikkerhet
      • ITB
      • Prosjekt- og byggeledelse
      • Visualisering / 3D
      • VVS-Teknikk
    • Geo og miljø
      • Alunskifer / Leirskifer
      • Avfalls- og deponiteknikk
      • Forurenset grunn
      • Geoteknikk
      • Hydrogeologi / Grunnvann
      • Ingeniørgeologi
      • Radon
      • Skred- og stabiliseringstiltak
    • Samferdsel og arealplanlegging
      • Arealplan og utredning
      • Byutvikling
      • Konstruksjonsteknikk
      • Prosjekt- og byggeledelse
      • Samferdsels elektro/vegbelysning
      • Uavhengig kontroll
      • Verdianalyse
      • Vei- og bane-prosjektering / byggeplan på vei
      • Visualisering / 3D
    • Vann og avløp
      • Ledningsanlegg vann og avløp
      • Vannmodellering
      • No-dig teknologi
      • Overvannshåndtering
      • Prosjekt- og byggeledelse
      • Drenering
  • Nyheter
  • Jobb
  • Selskaper
  • Prosjekter
  • Om Structor
  • Kontakt
    • Kontakt
    • Medarbeidere

Ny leder ansatt i Structor Vestfold

  • 14/04/2021
  • Sist oppdatert kl. 14:18

Trond Håvard Malvåg etterfølger Ingvild Skaug og er ansatt som ny daglig leder i Structor Vestfold AS. Han tiltre stillinger 3. mai.

Structor Vestfold AS har kontorer i Tønsberg og Sandefjord, og har til sammen sju medarbeidere.

– Trond Håvard Malvåg er en senior veiplanlegger med lang erfaring fra både privat og offentlig virksomhet innen vei- og transportplanlegging av alle typer samferdselsanlegg.

Han har tidligere jobbet i Olaussen rådgivende ingeniørkontor AS, kommunalteknisk avdeling i Horten kommune, Statens vegvesen og har siden 2015 jobbet i Asplan Viak AS i Tønsberg, heter det i en pressemelding.

– Jeg ser frem til å starte opp som leder i Structor Vestfold og videreutvikle selskapet. På linje med de øvrige Structor-selskapene er dette et spesialistselskap med en effektiv organisasjon, enkle administrative systemer, enkel rapportering og raske beslutninger, sier Malvåg i meldingen.

Trond Håvard Malvåg
Trond Håvard Malvåg er ansatt som ny leder i Structor Vestfold

– Jeg er veldig fornøyd med å ha fått inn Trond Håvard som ny leder i Structor Vestfold AS. Han har både spisskompetanse og erfaring til å videreutvikle Structor i Vestfold ved å utnytte de store synergier som finnes med de øvrige Structor-selskapene. I tillegg innehar han de holdninger som vi er ute etter i en virksomhet der vi har fokus på verdiskapning for kundene, , sier Jan Ove Holmen i Structor Holding.

Totalt har Structor i dag over 80 medarbeidere rundt om i landet. I 2020 hadde Structor en egen omsetning på 126 millioner kroner med et driftsresultat på 26 millioner før bonus.

PrevForrigeFornyet rammeavtale med Vegdirektoratet
NesteStructor Fredrikstad AS søker prosjektingeniør VVSNext

Structor i Norge er i dag etablert med 10 selskaper med over 80 ansatte i Oslo, Lillehammer, Fredrikstad, Tønsberg, Sandefjord, Trondheim og Stavanger. Det etableres fortløpende nye spesialistselskaper på ulike steder.

Structor

  • Om Structor
  • Nyheter
  • Personvern
  • Prosjekter
  • Kontakt
  • Structor Sverige

Tjenester

  • Alle tjenester
  • Bygg og eiendom
  • Vann og avløp
  • Samferdsel og arealplanlegging
  • Geo og miljø

Selskaper

  • Structor Fredrikstad
  • Structor Lillehammer
  • Structor Oslo
  • Structor Geomiljø
  • Se alle selskaper